Wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim zapraszamy do badania rynku pracy kierowców

0
Autor: Marcin Wolak
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Polskim Instytutem Transportu Drogowego zapraszają do udziału, którego wyniki pozwolą na wypracowanie przesłanek i rekomendacji pozwalających na poprawę warunków pracy w branży transportowej, również w sferze relacji np. kierowca-pracodawca.

Dlaczego Państwa głos jest tak ważny? 

Efektem badania będzie raport, z którego wnioski zostaną przekazane organom decyzyjnym mającym wpływ na poprawę warunków prowadzenia działalności przez firmy transportowe. Pozyskane informacje posłużą do opracowania nowych rozwiązań w zakresie zarządzania jak i podejścia do pracowników wykonujących zawód kierowcy. Badanie ma charakter anonimowy. Wypełnienie kwestionariusza ankiety zajmie kilka minut. Autorzy badania przygotowali dwa oddzielne formularze, wybierz ankietę, która zgodna jest z twoim profilem zawodowym:

Ankieta dla firm:

Kwestionariusz ankiety adresowany do przedsiębiorstw (zarządzających, właścicieli, pracowników) świadczących usługi transportu drogowego towarów Przejdź do ankiety dla pracodawców i firm

Ankieta dla kierowców:

Kwestionariusz adresowany do kierowców pracujących w transporcie drogowym na samochodach powyżej 3,5 t. Przejdź do ankiety dla kierowców   Celem ankiety jest zebranie opinii związanych z następującymi zagadnieniami: I.    Rynek pracy kierowców zawodowych w Polsce II.    Kształtowanie relacji kierowca-pracownicy centrów logistycznych i magazynów III.    Kształtowanie relacji kierowca-pracodawca IV.    System informacyjny w przedsiębiorstwie Zachęcamy do udziału, bo w ten sposób możemy przyczynić się do poprawy sytuacji na rynku pracy w branży transportowej. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *