BEZPŁATNY RAPORT

Mobility 2032 
– czy jesteś gotowy?

Jakie są cele polityki klimatycznej względem transportu? Jak nowoczesna flota wpływa na walkę z CO2? Jakie są priorytety branży TSL w nadchodzących latach?

Na te oraz inne pytania odpowiada nasz najnowszy, bezpłatny raport, będący przeglądem kierunków, w które podążą przedsiębiorstwa z branży TSL w ciągu najbliższych 10 lat, do 2032 roku.

Zapraszamy do pobrania bezpłatnego raportu!

Do 2030 roku redukcja emisji gazów cieplarnianych powinna stanowić 55% poziomu z 1990 roku. Wszystko to wiąże się z transformacją energetyczną opartą o odnawialne źródła energii i redukcję śladu węglowego. Zmiany dotyczą również branży transportowej, która wymaga wprowadzenia nowych technologii, mogących w najbliższych latach zastąpić Diesel.

Polski Instytut Transportu Drogowego przygotował specjalny raport, w którym w oparciu o badania, postanowiono ustalić, jakie technologie, w opinii:

• transportowców, 
• spedytorów, 
• handlowców,
• branży produkcyjnej, czy kurierskiej,

najbardziej ułatwią im pracę oraz co dokładnie zyskuje przedsiębiorstwo na ich wykorzystaniu. Ponadto, opracowane dane pomogły pozyskać wiedzę na temat barier hamujących wprowadzenie wskazanych w badaniu systemów na szerszą skalę.

Raport „Mobility 2032 – czy jesteś gotowy” pozwoli Ci:

Poznać cele polityki klimatycznej względem branży transportowej

Sprawdzić jakie czynniki hamują wprowadzanie nowych technologii, mających realny wpływ na ślad węglowy

Zapoznać się z priorytetami branży TLS na najbliższe lata

W szerszy sposób zrozumieć nadchodzące zmiany

Pobierz raport

Wypełnij prosty formularz i pobierz bezpłatny raport

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.