Autor: Anna Majowicz

Brexit dla praktyków transportu – szkolenie

Zapraszamy na szkolenie ,,Ready, steady, go, czyli Brexit dla praktyków transportu”, które odbędzie się online już 18 marca. 

To wyjątkowe szkolenie dedykowane jest wszystkim zawierającym/obsługującym transakcje w obrocie towarowym handlujących z Wielką Brytanią. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeśli chcesz: 

• poznać obowiązki podmiotu uczestniczącego w wymianie towarowej z UK po zmianach; 

• umieć zidentyfikować taryfowe i pozataryfowe ograniczenia z UK po zmianach; 

• wiedzieć jakie dokumenty wymagane są do właściwego udokumentowania transakcji w imporcie oraz eksporcie z UK po zmianach; 

• dowiedzieć się jak unikać błędów; 

• dowiedzieć się na jakie aspekty zwracać szczególną uwagę; 

• poznać zmiany jakie czekają nas w najbliższej przyszłości; 

• dowiedzieć się co zrobić w momencie wykrycia nieprawidłowości. 

To szkolenie jest dla Ciebie!

Czas szkolenia:

3 godziny: 12:00-15:00 

Cena obejmuje:

a) Uczestnictwo w zajęciach szkoleniowych, 

b) Materiały szkoleniowe, 

c) Zaświadczenie ukończenia szkolenia. 

TRENER: 

Joanna Porath, CEO AC Porath Sp. z o.o. 

Pomysłodawczyni idei oraz współzałożycielka Akademii Celnej, obecnie AC Porath Sp. z o.o. Absolwentka Wydziału Nawigacyjnego oraz wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni.

Podczas swojej wieloletniej aktywności w sektorze TSL, nabrała doświadczenia w codziennej pracy spedytorów i logistyków, a także ich podwykonawców – w szczególności w aspekcie agencji celnych. W efekcie pozwala jej to zrozumieć „clue” funkcjonowania rynku. Dzięki swojej wiedzy w dziedzinie celnej, pomaga w usprawnianiu procesów celnych we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach. Dokonuje podziału łańcucha dostaw na prostsze procesy i wynikające z nich współzależności. Pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych i nawarstwionych problemów w procesie celnym, to jej specjalność. Dowodem tego są pozytywne opinie oraz zaufanie Klientów krajowych i międzynarodowych, z którymi współpracuje od lat. W dynamicznie zmieniającej się sytuacji geopolitycznej – silnie skoncentrowana na tematyce Brexitu od strony praktycznej oraz operacyjnej.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie! 

->  Jak zadbać o płynność finansową w transporcie? Darmowy webinar