Autor: Kamil Zając

Polska Logistycznym Hubem Europy – BIULETYN

W ramach konferencji Polska Logistycznym Hubem Europy, zorganizowanej przez Polski Instytut Transportu Drogowego wraz z Polferries, w dniach 26-28 kwietnia 2023 roku, zaproszeni eksperci, podczas dwóch paneli dyskusyjnych, specjalistycznych warsztatów oraz bogatego networkingu, rozmawiali o kosztach w transporcie, stabilności łańcuchów dostaw. Obok tego podjęto tematykę odpraw celnych, a także kar umownych w transporcie. Oddajemy w Państwa ręce Biuletyn, podsumowujący całą konferencję.

Pobierz Biuletyn

Eksperci branżowi

W trakcie konferencji Polska Logistycznym Hubem Europy do udziału w panelach i warsztatach zaproszono: Łukasza Grajcara, Agnieszkę Szwaj, Alicję Chodorowską, Michała Niemca, Michała Parola, dr. inż. Justynę Świebodę, Magdalenę Szaroletę, Joannę Porath, Bartłomieja Mazuruka, Damiana Swobodę, Macieja Maroszyka.

Dwa panele dyskusyjne i dwie sesje warsztatów

W trakcie konferencji odbyły się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy: „Jak zredukować koszty w transporcie drogowym?”. Następnego dnia dyskutowano o tym: „Jak zagwarantować stabilność dostaw w biznesie?”. Dodatkowo na gości czekały dwie sesje warsztatów. „Efektywne zarządzanie odprawą celną w łańcuchach dostaw” przeprowadziła Joanna Porath. Kolejny: „Kary umowne w zleceniach transportowych – przykłady i jak sobie z nimi radzić?” przeprowadził Macieja Maroszyk.

Polska Logistycznym Hubem Europy już za nami

Patroni merytoryczni

AC Portah, Raben Group, Shell, Grupa MAK, Webfleet, Betacom, TVM, Transcasch.

Patroni medialni

Transport Manager, Eurologistics, Logistyka, fleetlog.pl, Trans.info, Obserwator Logistyczny, etransport.pl, Rzeczpospolita.

Pobierz Biuletyn

Konferencja „Polska Logistycznym Hubem Europy” jest podsumowaniem projektu realizowanego w ramach Nowe FIO na lata 2021-2030.