Autor: Bartłomiej Drążkiewicz

Debata liderów TSL: Podsumowanie pierwszego półrocza 2024

Zastanawiasz się, jakie kluczowe dane i trendy kształtują obecnie nasz sektor? Już niedługo będziesz mieć okazję, by dowiedzieć się tego podczas naszego nadchodzącego webinaru „Czas na transport! Podsumowanie pierwszego półrocza 2024”.

Czego możesz się spodziewać?

W trakcie spotkania eksperci z branży podzielą się najnowszymi danymi, analizami i prognozami, które pomogą lepiej zrozumieć obecne i przyszłe kierunki rozwoju w TSL. Dowiesz się, jakie wyzwania i szanse stoją przed nami w nadchodzących miesiącach.

Kliknij, aby przejść na stronę konferencji

Prelegenci

Wśród prelegentów znajdują się czołowi specjaliści z różnych dziedzin:

  1. 🎯 Maciej Wroński, prezes Transport i Logistyka Polska,
  2. 🎯 Arkadiusz Kawa, dyrektor zarządzający Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny,
  3. 🎯 Szymon Mikołajczak, starszy dyrektor ds. rozwoju biznesu FM Logistic w Polsce,
  4. 🎯 Przemysław Piętak, dyrektor doradczy ds. łańcucha dostaw CBRE,
  5. 🎯 Łukasz Włoch, główny ekspert ds. analiz i rozliczeń INELO,
  6. 🎯 Ewa Ptaszyńska, zastępca szefa jednostki ds. polityki transportu drogowego w Dyrekcji Generalnej ds. Mobilności i Transportu Komisji Europejskiej.

Moderatorka spotkania

Webinar poprowadzi Anna Majowicz, dyrektor operacyjna Polskiego Instytutu Transportu Drogowego, która zadba o płynny przebieg dyskusji i interaktywność spotkania.

Dlaczego warto wziąć udział?

To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę, która pomoże Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Jak się zarejestrować?

Nie przegap tej szansy! Zarejestruj się już teraz, klikając w poniższy link:

Zarejestruj się tutaj: https://streamyard.com/watch/fFnSDkmDwUYC

Do zobaczenia na webinarze!

->  Chiny i Polska, czyli o Nowym Jedwabnym Szlaku i rozwoju gospodarczym Podlasia
Zaproszenie na webinar „Czas na transport 026” 27.06.2024 o 10:00. Temat: debata liderów transportu, podsumowanie pierwszego półrocza 2024. Prowadząca Anna Majowicz (PITD). Prelegenci: Arkadiusz Kawa (Łukasiewicz PIT), Ewa Ptaszyńska (Komisja Europejska), Łukasz Włoch (INELO), Przemysław Piętak (CBRE), Maciej Wroński (TLP), Szymon Mikołajczyk (FM Logistic).

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.