Autor: Kamil Zając

Ile zarabia kierowca tira? Weź udział w badaniu ankietowym

Wypełnij anonimową ankietę [linki] dla: KIEROWCÓW lub PRZEWOŹNIKÓW i dowiedz się, jak zarobki kształtują się na tle kolegów lub współpracowników w branży. Jeśli jesteś kierowcą zawodowym lub przewoźnikiem zatrudniającym truckerów będziesz miał okazję dowiedzieć się ile zarabia kierowca tira. Wyniki badania zostaną zestawione z latami wcześniejszymi i opublikowane w szóstej edycji BEZPŁATNEGO raportu: „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce”.

Co badamy?

Polski Instytut Transportu Drogowego już od lat regularnie bada ile realnie zarabiają polscy kierowcy. Porównujemy płace, zarówno kierowców pracujących w ciężkim transporcie, jak i prowadzących pojazdy o dmc do 3,5 tony. Sprawdzamy, jakie są najczęściej stosowane bonusy i co mogą zaoferować firmy przewozowe. Badanie pozwoli nam też odpowiedzieć na pytanie, jaki system pracy jest najbardziej korzystny pod względem finansowym.

Bezpłatny Raport dla branży TSL

Uzyskane wyniki porównamy też z latami wcześniejszymi i poznamy trendy panujące w branży TSL. Podsumowaniem będzie BEZPŁATNY raport: „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce”.

Kierowco / przewoźniku, czego się dowiesz o zarobkach w 2022 roku?

Ile wynosiły zarobki kierowców tirów w 2022 roku?
Jakie bonusy oferowano kierowcom?
Jak staż pracy wpływa na zarobki?
Jaki jest najpopularniejszy i najkorzystniejszy system pracy?

Jak prowadzimy badanie?

Badanie ma charakter anonimowy i jest w formie elektronicznej ankiety. Wypełnienie kwestionariusza ankiety zajmie najwyżej kilka minut. Autorzy badania przygotowali dwa oddzielne formularze, wybierz ankietę, która jest zgodna z twoim profilem zawodowym:

Ile zarabia kierowca tira - ankieta dla kierowcy
Ile zarabia kierowca tira?

Ankieta dla KIEROWCÓW pracujących w transporcie drogowym:

Link do ankiety KIEROWCY

->  Transport intermodalny uzupełnieniem czy konkurencją dla drogowego?

Ankieta dla PRACODAWCÓW / właścicieli przedsiębiorstw świadczących usługi transportu drogowego

Ile zarabia kierowca tira - ankieta dla przewoźników
Ile zarabia kierowca tira

Link do ankiety PRZEWOŹNICY

Poznaj zarobki kierowców zawodowych w latach ubiegłych (RAPORT)

  1. Zarobki kierowców zawodowych w Polsce 2021
  2. Zarobki kierowców zawodowych w Polsce 2020
  3. Zarobki kierowców zawodowych w Polsce 2019
  4. Zarobki kierowców zawodowych w Polsce 2018
  5. Zarobki kierowców zawodowych w Polsce 2017
Zarobki kierowców zawodowych w Polsce

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.