Autor: Kamil Zając

Jakie były zarobki kierowców w 2023? Weź udział w BADANIU

Kierowco, przewoźniku, porównajcie zarobki kierowców w 2023 roku! To już 7 edycja BADANIA ankietowego, które posłuży do przygotowania raportu o zarobkach polskich kierowców zawodowych. Ankieta skierowane jest do KIEROWCÓW i PRZEWOŹNIKÓW. Dzięki niej porównamy zarobki w 2023 roku na tle wynagrodzeń innych truckerów? Co więcej, ustalimy na jakie pozapłacowe bonusy można liczyć u pracodawców. W tegorocznej edycji chcemy także poznać stan i opinie na temat infrastruktury sanitarnej dla kierowców w całej Europie.

Linki do ankiet dla kierowców i przewoźników

Badanie jest krótkie. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 5 minut! Do wypełnienia ankiety zapraszamy wszystkich:

  • kierowców zawodowych, zarówno tych kierujących zestawami: ciągnik plus naczepa, solówkami, czy busami;
  • przewoźników z branży TSL, zarówno wykonujących transport ciężki, jak i lekki.

Ankieta dla KIEROWCÓW

Zarobki kierowców w 2023 roku - ANKIETA

Ankieta dla PRZEWOŹNIKÓW

Prosimy o rozesłanie ankiety wśród swoich znajomych z branży i pomoc w rzetelnym opisie rynku pracy kierowców.

Po co robimy badanie?

Luki kadrowe to problem, z którym boryka się praktycznie cała europejska branża transportowa. Jak radzą sobie z tym przewoźnicy? Dzięki badaniu poznamy ile realnie zarabiają polscy kierowcy. Dowiemy się, co mogą zaoferować firmy przewozowe, a także jaki system pracy jest najbardziej korzystny pod względem finansowym. Uzyskane wyniki porównamy też z latami wcześniejszymi. Dlatego zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety przygotowanej przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

->  Europejskie Standardy Zrównoważonego Raportowania od 2024 roku

Raport zarobki kierowców w 2023 roku

Podsumowaniem badania będzie już 7 edycja BEZPŁATNEGO raportu o zarobkach kierowców zawodowych w Polsce. W nim dowiemy się:

  1. Ile realnie zarabiają polscy kierowcy zawodowi.
  2. Jaki system pracy jest najbardziej korzystny pod względem finansowym dla kierowców.
  3. Jakie bonusy oferują przewoźnicy.
  4. Jak staż pracy wpływa na zarobki?
  5. Jak wygląda dynamika wzrostu płac na przestrzeni 7 ostatnich lat.
  6. Jaka jest ocena stanu infrastruktury sanitarnej w Europie.

Ankieta dla KIEROWCÓW

Ankieta dla PRZEWOŹNIKÓW

Zarobki kierowców w 2023 roku - ANKIETA

Raporty o zarobkach kierowców na przestrzeni lat

Zachęcamy do lektury naszych raportów o zarobkach kierowców, które rokrocznie publikujmy już od 7 lat.

Raport o zarobkach kierowców edycja 2023 roku [POBIERZ]

Raport o zarobkach kierowców edycja 2022 roku [POBIERZ]

Raport o zarobkach kierowców edycja 2021 roku [POBIERZ]

kliknij aby wypełnić ankiete

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.