Autor: Bartłomiej Drążkiewicz

Konferencja PLHE – Polska Logistycznym Hubem Europy już w maju!

Wyjątkowe wydarzenie coraz bliżej! Połącz przyjemne z pożytecznym. Już teraz możesz zaplanować wyjątkowy wyjazd. Polski Instytut Transportu Drogowego serdecznie zaprasza Cię do udziału w konferencji „Polska Logistycznym Hubem Europy” w dniach 15-17 maja 2024 roku.

Majowe dni zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie dla wszystkich entuzjastów transportu, logistyki i spedycji!

Polska Logistycznym Hubem Europy to niezwykła okazja, aby wziąć udział w wyjątkowej podróży promem z Gdańska do malowniczego Nynashamn w Szwecji.

Konferencję PLHE wspiera Polferries!

Polska Żegluga Bałtycka (PŻB) stała się symbolem podróży dla Polaków. Założona 31 stycznia 1976 roku w Kołobrzegu, przyczynia się do rozwoju pomorskiego regionu.

Od początku swojego istnienia oferuje zarówno przewozy pasażerskie, jak i towarowe. Pomimo trudnych okresów, takich jak stan wojenny czy zmiany gospodarcze, firma dostosowywała do nowych warunków. Rozwijała się.

Dzięki inwestycjom w nowe promy i rozbudowę sieci połączeń, PŻB nadal jest dziś ważnym graczem na Bałtyku, oferującym bezpieczne i wygodne podróże dla pasażerów i ładunków. Obecnie działa pod marką Polferries. Firma cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości obsługi i nowoczesnym promom. Dlatego właśnie ją wybraliśmy!

Co będzie na PLHE?

Przygotowujemy trzydniowy program pełen inspirujących prezentacji, dyskusji oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

PLHE, czyli Rejs

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję przeżyć dwie 18-godzinne podróże promem na trasie Gdańsk – Nynashamn – Gdańsk. Zapewni Ci to niezapomniane wrażenia, gwarantujemy!

PLHE, czyli Networking

Jednak to tylko dodatek do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń z branżowymi ekspertami. Będziemy ujawniać ich niebawem! 😉

PLHE, czyli Goście VIP

W ramach programu przewidzieliśmy również wystąpienia specjalnych gości VIP i to, co lubicie najbardziej, czyli merytoryczne debaty.

PLHE, czyli Atrakcje

Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić urokliwe zakątki Sztokholmu oraz wziąć udział w licznych atrakcjach towarzyszących.

Ile kosztują bilety?

Pierwsza pula 40 biletów dostępna jest za jedyne 1900 zł brutto.

Grafika ozdobna

Po 22 marca ceny wzrosną!

Warto się spieszyć, ponieważ 22 marca to ostatni dzień tanich biletów. Później ceny będą wyższe.

Jeśli chcesz zarezerwować swoje miejsce na pokładzie tej niezapomnianej podróży, kliknij poniższy przycisk.

Kliknij, aby przejść na stronę konferencji

Masz pytania?

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, chcesz nas wesprzeć lub wystąpić, jesteśmy!

Jeśli masz pytania, nie wahaj się ich zadać!

Organizatorki wręcz na nie czekają!

Justyna Świeboda

Justyna Świeboda
Tel: +48 881 309 746
Email: jswieboda@pitd.org.pl

->  e-CMR: wyzwania na poziomie międzynarodowym - spotkanie i dyskusja w Rydze
Anna Majowicz

Anna Majowicz
Tel: +48 789 454 599
Email: amajowicz@pitd.org.pl

Nie zapomnij wejść na stronę: pitd.org.pl/plhe-3/konferencja-2

Do zobaczenia na pokładzie!

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.