Autor: Anna Majowicz

Konferencja prasowa dotyczącą najnowszej publikacji

W czwartek 3 października w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej odbędzie się konferencja prasowa i prezentacja naszej najnowszej publikacji „Transport i Logistyka jako strategiczna branża dla polskiej gospodarki”.
Transport i Logistyka jako strategiczna branża dla polskiej gospodarki

Podczas konferencji zaprezentujemy najważniejsze wnioski płynące z naszego raportu, w którym omawiamy szanse i zagrożenia przed jakimi stoi branża. Szanse to przede wszystkim międzynarodowe inicjatywy takie jak Nowy Jedwabny Szlak czy Inicjatywa Trójmorza, które stwarzają wiele możliwości dla polskich przedsiębiorców operujących w sektorze transportowo-logistycznym.

Zagrożenia są związane przede wszystkim ze zmianami w samej Unii Europejskiej. Stoimy przed wyzwaniem, gdzie wolność świadczenia usług na terenie wspólnoty jest zagrożona. To wszystko powoduje, że potrzebujemy ogólnokrajowej strategii działania, która uwzględni interesy polskich przedsiębiorców, ale i Polski jako kraju położonego na przecięciu ważnych szlaków handlowych z czego powinna czerpać szereg korzyści.

Jesteśmy pewni, że organizowana przez nas konferencja prasowa w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej, będzie świetną okazją aby porozmawiać o zalecanych działaniach.

->  Branża TSL w obliczu wyzwań 2022 roku