Autor: Anna Majowicz

Konferencja Przewoźników już 7-8 września!

Zapraszamy do udziału w Konferencji Przewoźników, organizowanej przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz CSL, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2023 w Szczecinie. To wyjątkowa okazja dla wszystkich związanych z branżą transportową, aby spotkać się, wymienić doświadczeniami oraz zdobyć nową wiedzę i inspirację!

Konferencja Przewoźników

KONFERENCJA PRZEWOŹNIKÓW – REJESTRACJA

Czego możecie spodziewać się na konferencji?

🏭 Miasteczko Transportowe: Na przestrzeni dwóch dni konferencji będziecie mieli okazję zagłębić świat naczep i ciągników. W jednym miejscu zobaczycie najnowsze rozwiązania i technologie, które kształtują przyszłość branży transportowej.

💬 Panele dyskusyjne: W trakcie spotkanie zaplanowanych jest kilka paneli dyskusyjnych. To doskonała okazja, aby dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem!

🍽️ Kolacje i networking: Nie tylko wiedza jest ważna – to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dwie kolacje (powitalna i pożegnalna) to czas, kiedy możemy poznać się bliżej, wymienić pomysłami i znaleźć potencjalne partnerstwa.

📈 Nowe możliwości biznesowe: Konferencja to nie tylko edukacja, ale także szansa na odkrycie nowych możliwości rozwoju swojego biznesu. Przez interakcje z ekspertami, dostawcami i innymi uczestnikami, możecie zdobyć kluczowe informacje do rozwoju swojej firmy.

🔍 Odkrywanie trendów i inspirowanie się: Świat transportu ciągle ewoluuje, dlatego ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami. Konferencja pomoże Wam zrozumieć, jakie nowości nadchodzą i jak można je wykorzystać do osiągnięcia sukcesu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapisy trwają, a miejsca są ograniczone. Dołączcie do naszego wydarzenia i razem z nami budujcie przyszłość transportu!

🔗Zapisz się już teraz i bądź z Nami na Konferencji Przewoźników: https://www.csl.eu/konferencjaprzewoznikow

Do zobaczenia w Szczecinie! 🚛🤝🌐

->  Nowy Jedwabny Szlak zagrożony przez Białoruś

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.