Autor: Magdalena Puzyniak

Konferencja Transport & Logistics Future 2023

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym konferencji Transport & Logistics Future 2023. Konferencja odbędzie się w terminie 20 i 21 września 2023 roku w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Eurologistics Media Group. Interesują Cię aktualne projekty w trakcie realizacji? Ciekawią Cię przyszłe wymagania stawiane dostawcom usług logistycznych? Chciałbyś usłyszeć poglądy i opinie ekspertów? Serdecznie zapraszamy do Warszawy!

ZAPISZ SIĘ!

Konferencja o innowacjach

Transport & Logistics Future 2023 to konferencja organizowana w ramach wieloletniej współpracy BVL International Chapter Poland oraz Eurologistics Media Group. To międzynarodowe wydarzenie dla menadżerów logistyki, poświęcone analizie uzyskanych efektów i perspektywom rozwoju łańcucha dostaw. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowe wymagania dotyczące procesów w świecie realnym oraz powstającym świecie wirtualnym, do których będą musiały się dostosować wszystkie podmioty gospodarcze.

Zadowolenie klientów kluczem do sukcesu

Punktem wyjściowym do stworzenia programu konferencji było badanie poświęcone wdrażaniu innowacji w łańcuchach dostaw. Innowacje były, są i pozostaną fundamentem sukcesu biznesowego. Tylko kreatywna postawa gwarantuje zwiększanie zdolności do zaspokajania potrzeb klientów. Efektywna realizacja zleceń biznesowych zapewnia sukces, czyli permanentne uzyskiwanie nadwyżki przychodów nad wydatkami w przedsiębiorstwie. Podczas keynote speech konferencji Transport & Logistics Future 2023 eksperci omówią wnioski z badania przeprowadzonego wśród liderów europejskiej gospodarki.

Program konferencji

Konferencja Transport & Logistics Future 2023 skupia się na zmianach zachodzących w logistyce, transporcie i produkcji oraz innowacjach, wpływających na transformację łańcuchów dostaw. Program konferencji obejmuje prelekcje na tematy związane z problemami, prezentacje przypadków, debaty i panele tematyczne. Dodatkowo, po oficjalnej części konferencji odbędą się nieformalne dyskusje podczas networkingowych spotkań i posiłków. Konferencja rozpocznie się w dniu 20.09.2023 rejestracją gości i powitalną kawą.

ZAPISZ SIĘ!

->  Jaki będzie rok 2024 w transporcie?
Transport and Logistics Future

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.