Autor: Bartłomiej Drążkiewicz

,,Logistyka e-commerce. Gdzie jesteśmy, a gdzie chcemy być?” – premiera raportu

Zapraszamy do udziału w debacie na temat logistyki w e-commerce. W trakcie rozmowy odbędzie się oficjalna premiera raportu PITD „Logistyka e-commerce. Gdzie jesteśmy, a gdzie chcemy być?”. To już niebawem. W czwartek, 7-ego marca!

Grafika ozdobna

BIORĘ UDZIAŁ 

Żyjemy w świecie, w którym zakupy online stały się normą. Spowodowało to przyzwyczajenie do cyfrowych kanałów obsługi, jakże szybkich i wygodnych. Dlatego konsument oczekuje dzisiaj szybkiej, bezproblemowej dostawy. Nic dziwnego, że efektywna logistyka staje się ważnym elementem strategii biznesowej.

Technologia i innowacje napędzają postęp. Jednak stawiają przed nami nowe wyzwania. Zrozumienie tych wyzwań pozwoli na umiejętne dostosowanie się do nich. Dziś elastyczność, to jeden z kluczowych czynników pozwalających utrzymać konkurencyjność na rynku e-commerce.

Jakie będą pytania?

Nasza dyrektor operacyjna przygotowała szereg pytań dla ekspertów, w tym m.in:

 • W jaki sposób algorytmy dla e-commerce wpływają na doświadczenia zakupowe konsumentów?
 • Czy są one kluczowym elementem w zapewnieniu personalizacji i skutecznego marketingu?
 • Dlaczego analiza kosztów zwrotu jest tak istotna dla branży e-commerce? 
 • W jaki sposób aspekty ekologiczne wpływają na decyzje konsumentów w e-commerce? 

ALE, jeśli masz własne pytania lub spostrzeżenia, możesz wyrazić je w trakcie naszej internetowej debaty!

Kogo zobaczysz na debacie?

W debacie wezmą udział eksperci:

 • Mirek Gral z Last Mile Experts, 
 • Krzysztof Chaładyn z Otimo i Klastra LODZistics, 
 • Rafał Moryto z HappyPack, 
 • Marta Cudziło z Łukasiewicz PIT, 
 • Adam Sasim z Modivo,
 • Jacek Powałka z Last Mile Experts,
 • Michał Wójcik z Alsendo.

Kto poprowadzi spotkanie?

Debatę moderować będzie Anna Majowicz, dyrektor operacyjna PITD.

🗓️ Data: 07.03.2024 r.

⏰ Godzina: 10:00

📍 Lokalizacja: Online – wygodnie z Twojego miejsca zamieszkania!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISUJĘ SIĘ

->  MODERNLOG startuje już 30 maja
Grafika promująca debatę o logistyce e-commerce z udziałem ekspertów, datę i godzinę wydarzenia oraz prowadzącą Annę Majowicz.

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.