Autor: Kamil Zając

Mobility 2032 – premiera raportu

Zapraszamy do udziału w debacie, podczas której odbędzie się oficjalna premiera raportu „Mobility 2032. Czy jesteś gotowy?”. Raport przygotowany przez Polski Instytut Transportu Drogowego wraz z Webfleet Solutions jest przeglądem kierunków, w które podążą przedsiębiorstwa z branży TSL w ciągu najbliższych 10 lat, do 2032 roku.

Co znajdziemy w raporcie Mobility 2032?

W oparciu o badania, postanowiono ustalić, jakie technologie, w opinii: transportowców, spedytorów, handlowców, branży produkcyjnej, czy kurierskiej, najbardziej ułatwią im pracę. Co może zyskać firma na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań w praktyce. Poznamy priorytety branży TSL, a także trendy, które zdominują najbliższą dekadę. Dodatkowo szereg ekspertów i praktyków z branży TSL, podzieliło się swoim doświadczeniem z wdrażania konkretnych rozwiązań technologicznych w przedsiębiorstwach.

Co nas czeka w najbliższych 10 latach?

Świat się nieuchronnie zmieni. Potwierdzają to nasze badania, w których 60% respondentów rozumie, ze nadchodzi koniec ery aut spalinowych, także w transporcie drogowym rzeczy. Czeka nas wyzwanie dekarbonizacji i walka z emisją CO2 w transporcie. Chcieliśmy w naszym raporcie odpowiedzieć na pytania, które technologie będą preferowane przez naszych przewoźników. Czy wybiorą ogniwa wodorowe, a może podążą z falą elektromobilności? Z pewnością zwiększy się też rola telematyki i cyfryzacji wszelkich procesów firmowych, a dokumentacja papierowa przejdzie ostatecznie do lamusa. Szczegółowe informacje znajdziemy w bezpłatnym raporcie, który będzie dostępny, już podczas debaty eksperckiej, w dniu 26.05.2022 na naszej stronie.

Zapisz się już dziś na debatę! (link do rejestracji)

Mobility 2032 - zapisz się na debatę z ekspertami z branży TSL
Zapraszamy na debatę o Mobility 2032. Zapisz się już dzisiaj! Webinar rozpocznie się w czwartek, 26 maja, o godz. 10:00. Zachęcamy do zadawania pytań w trakcie dyskusji.

Z ekspertami o priorytetach

Podczas debaty, prezentującej najnowszy raport, porozmawiamy z zaproszonymi ekspertami o priorytetach dla firm z branży TSL. Czy najważniejsza jest automatyzacja procesów, a może cyberbezpieczenstwo? Jeśli nowoczesne technologie będą kluczowe, to może przewagę konkurencyjności przyniesie położenie nacisku na przeszkolony personel w zakresie umiejętności cyfrowych? Z kolei, jeśli rynek będzie dalej tak niestabilny, to może sukces odniosą firmy, które się lepiej zintegrują z giełdami i platformami cyfrowymi? Na te i szereg innych pytań, odpowiedzi udzielą branżowi eksperci.

->  Zmiana zarządu PITD

Porozmawiajmy o mobilności w 2032 roku!

Jak będzie wyglądał transport w erze dekarbonizacji za 10 lat? Co blokuje firmy przed szerokim wdrożeniem zielonych technologii? Co może dać przedsiębiorstwom poszerzenie stosowania telematyki? Jak się przygotować do rewolucji cyfrowej? Zachęcamy do udziału w debacie i wysłuchania ekspertów z branży TSL, w osobach:

  • dr inż. Justyna Świeboda, Prezes Zarządu Polskiego Instytutu Transportu Drogowego,
  • Agnieszka Szwaj, Marketing Manager Poland & EE, Webfleet Solutions
  • Łukasz Serafin, Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości i Ekologii w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp z o. o.,
  • Sebastian Anioł, Wiceprezes Zarządu InPost S.A.

Spotkanie poprowadzi:

  • Anna Majowicz

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Liczba miejsc na debatę jest ograniczona! (link do rejestracji)

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.