Autor: Kamil Zając

MODERNLOG – PITD patronem branżowym targów

Miło nam poinformować, że zostaliśmy patronem branżowym Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, organizowanych przez Grupę MTP, w dniach: 31.05-3.06.2022 roku, w Poznaniu.

PITD został patronem branżowym targów Modernlog
PITD został patronem branżowym tragów Modernlog. Fot: Grupa MTP

Co oferują targi Modernlog?

Targi MODERNLOG to idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, aktualną ofertą firm, wymiany doświadczeń zawodowych i podjęcia rozmów handlowych. To tutaj prezentowane są rozwiązania z zakresu automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu. A ciekawi pracy maszyn na żywo – mogą je zobaczyć w akcji w strefie In4Log.

PITD patronem branżowym targów

Nieodłączną częścią targów jest dwudniowa konferencja Smart Warehouse (1-2 czerwca 2022). Jej program opiera się na 4 panelach dyskusyjnych #IoT digitalizacja, #automatyczne systemy składowania, #AGV roboty i #technologie transportu wewnętrznego.

Log-Insight już 31 maja

Nowym punktem w programie targów Modernlog będzie spotkanie ekspertów z różnych dziedzin o nazwie Log-Insight (31 maja). Wśród zagadnień do dyskusji: wartość kierowców w łańcuchach dostaw, deficyt pracowników, cyfrowe rozwiązania i praktyczne aspekty ograniczanie emisji CO2.

Modernlog w towarzystwie innych targów

MODERNLOG organizowany jest w towarzystwie targów ITM Industry Europe, Forum Odlewnicze Focast oraz Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

Więcej o targach Modernlog: https://www.modernlog.pl/pl/

Bezpłatna REJESTRACJA na konferencję Smart Warehouse

->  Chat GPT i sztuczna inteligencja to przyszłość TSL?

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.