Autor: Kamil Zając

MODERNLOG startuje już 30 maja

Polski Instytut Transportu Drogowego objął patronatem branżowym Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, organizowane przez Grupę MTP, w dniach: dniach 30.05-2.06 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. MODERNLOG każdego roku odzwierciedla aktualne trendy i wyzwania rynkowe. W ramach targów ITM Industry Europe, MODERNLOG i Subcontracting będzie można zapoznać się z ofertą blisko 500 wystawców.

targi Modernlog

Wystawcy

Wśród wystawców znajdują się zarówno polscy liderzy, jak i znane zagraniczne marki m.in. dostawcy usług logistycznych, przedstawiciele firm z branży e-commerce, producenci systemów informatycznych i technologicznych czy operatorzy magazynów.

Co oferują targi MODERNLOG?

Na targach MODERNLOG zaprezentują się dostawcy oprogramowania dla magazynowania i łańcucha dostaw. Targi będą także okazją do poznania nowoczesnych rozwiązań wspierających pracę logistyków. Wśród nich znajdą się: regały mobilne, pojazdy autonomiczne do transportu towarów wewnątrz magazynu, regały satelitarne, przenośniki rolkowe oraz wózki widłowe. Dostawcy zaprezentują jak należy prowadzić nowoczesny packaging proces flow. Dla przykładu, zaprezentowana zostanie maszyna X7 – produkująca do 1020 zmiennych wymiarowo kartonów, a także nowość – maszyna X5, dzięki której zamawiane produkty zawsze idealnie pasują do kartonu.

Konferencja Smart Warehouse

Jednym z elementów targów MODERNLOG będzie dwudniowa konferencja Smart Warehouse, która odbędzie się w dniach: 31 maja i 1 czerwca. Eksperci z branży logistycznej podzielą się doświadczeniami z zakresu automatyzacji oraz robotyzacji procesów magazynowych, czy wykorzystania inteligentnych technologii (IoT, AI, VR) w intralogistyce. Prelegenci będą dyskutować na tematy, takie jak: Internet of Things, digitalizacja, mechanizacja i automatyzacja procesów magazynowych, AGV roboty oraz fulfillment – logistyka dla e-commerce.

Zapisz się już dzisiaj!

Program targów na stronie organizatora

Bilety na targi MODERNLOG

->  Sieć terminali intermodalnych w Polsce zagęszcza się
targi Modernlog

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.