Autor: Anna Majowicz

New Horizons’23 – PITD partnerem medialnym konferencji

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym konferencji New Horizons’23, organizowanej przez czasopismo Transport Manager 8 grudnia br. w Gdyni.

Coś się skończyło, coś się zaczyna. Każdy koniec jest początkiem czegoś! Tak też jest z przełomem lat. Jest to czas podsumowań, ale jeszcze bardziej spojrzenia w przyszłość – na to co czeka polską branżę transportowo-spedycyjno-logistyczną w nadchodzącym 2023 roku.


Czego się spodziewać? Czego obawiać? W czym pokładać nadzieję? W czym upatrywać nowych
szans, a co będzie wyzwaniem? Jakie zmiany i nowości szykuje dla naszych organizacji biznesowych
ustawodawca polski i europejski? Jak zmieni się środowisko finansowe, w którym przyjdzie nam
funkcjonować w horyzoncie czasowym najbliższych 12 miesięcy?

New Horizons’23 – REJESTRACJA

Transport Manager dostarczy Ci rzetelnych, obiektywnych i niezależnych informacji oraz wiedzy, a Ty dzięki temu – podejmiesz decyzje najkorzystniejsze dla Twojego biznesu i zmniejszysz ryzyko popełnienia błędów zarządczych. Sięgnij poza horyzont kończącego się roku!

Eksperci, praktycy i specjaliści konferencji New Horizons’23

 • TOMASZ REJEK, Prezes Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych,
 • MAREK LOOS, Redaktor naczelny Transport Manager,
 • MARIA NICOPULOS, EKO SKOLAR,
 • MACIEJ WROŃSKI, Prezes związku pracodawców Transport i Logistyka Polska,
 • MAREK TARCZYŃSKI, Prezes Polskiej Izby Spedycji i Logistyki,
 • SVITLANA STRACHOWICZ, Kancelaria TSL Lawyers,
 • MARCIN RYCAK, Kierownik sprzedaży DKV Mobility,
 • ŁUKASZ CHWALCZUK, Kancelaria Prawna Iuridica,
 • KRZYSZTOF SARNECKI, QUEST CM,
 • MICHAŁ PAROL, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu MAK Ubezpieczenia,
 • FILIP ZIĘTKOWSKI, Właściciel firmy FAZ Drivers,
 • MICHAŁ KŁOS, Mariański Group,
 • MARTIN PFNUR, Kancelaria Pfnür Rechtsanwälte PartGmbB,
 • DOMINIK SKOWROŃSKI, Lark Business Consulting, Uniwersytet Łódzki,
 • JUSTYNA ŚWIEBODA, Prezes Polskiego Instytutu Transportu Drogowego.

Dołącz do wydarzenia! Spotkajmy się już 8 grudnia w Gdyni, na ostatniej w tym roku branżowej konferencji.

->  Transport intermodalny oferuje szeroki wybór technologii

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.