Niezbędnik przedsiębiorcy z branży TSL

0
Autor: Anna Majowicz

Wydaliśmy poradnik z praktycznymi poradami dla firm z branży TSL – transportowych i spedycyjnych.

W pierwszej części poradnika podpowiadamy jak skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy w branży TSL. Poruszamy również kwestie związane z firmowym logo – dlaczego warto je posiadać i dlaczego powinno być dobrze przemyślane. Podpowiadamy po co nam strona www oraz dlaczego warto angażować się w obecność w mediach społecznościowych. Czy profil na Facebooku jest dla każdego? A co z naszą wizytówką w innych miejscach?

Mówimy też o tym, że na nasz wizerunek wpływa również to, jak komunikujemy się z otoczeniem bezpośrednio – w tym przede wszystkim jak ma się do tego obsługa klienta. Zastanawiamy się też co mówią o nas nasi pracownicy, narzędzia pracy jakimi się posługujemy i czy to już dobry moment na profesjonalną współpracę z mediami branżowymi.

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK

Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami na naszych mediach społecznościowych tutaj i tutaj, ale i sugestiami na inne obszary działalności, które powinniśmy omówić w kolejnych częściach poradnika. Zapraszamy również do współpracy merytorycznej. Wszystko po to, aby wspólnie budować silną polską gospodarkę z docenianymi na całym świecie polskimi przedsiębiorcami i pracownikami. W branży TSL, ale nie tylko…

->  Weź udział w badaniu ankietowym o CMR!

Więcej aktualności