Autor: Anna Majowicz

Nowe zmiany Brexit po 1 stycznia 2022 – szkolenie

Zapraszamy na szkolenie ,,Nowe zmiany Brexit po 1 stycznia 2022″, które odbędzie się już 13 stycznia!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

zmiany Brexit

Szkolenie z Brexit dedykowane jest wszystkim zawierającym/obsługującym transakcje w obrocie towarowym handlujących z Wielką Brytanią.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeśli chcesz:

  • poznać obowiązki podmiotu uczestniczącego w wymianie towarowej z UK po zmianach;
  • umieć zidentyfikować taryfowe i pozataryfowe ograniczenia z UK po zmianach;
  • wiedzieć jakie dokumenty wymagane są do właściwego udokumentowania transakcji w imporcie oraz eksporcie z UK po zmianach;
  • dowiedzieć się jak unikać błędów i na jakie aspekty zwracać szczególną uwagę;
  • poznać zmiany jakie czekają nas w najbliższej przyszłości;
  • dowiedzieć się co zrobić w momencie wykrycia nieprawidłowości;

– to szkolenie jest dla Ciebie!

Czas szkolenia:

2 godziny: 10:00-12:00

Cena obejmuje:

a) Uczestnictwo w zajęciach szkoleniowych,

b) Materiały szkoleniowe,

c) Zaświadczenie ukończenia szkolenia.

TRENER:

Joanna Porath, CEO AC Porath Sp. z o.o.

Pomysłodawczyni idei oraz współzałożycielka Akademii Celnej, obecnie AC Porath Sp. z o.o. Absolwentka Wydziału Nawigacyjnego oraz wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni.

Podczas swojej wieloletniej aktywności w sektorze TSL, nabrała doświadczenia w codziennej pracy spedytorów i logistyków, a także ich podwykonawców – w szczególności w aspekcie agencji celnych. W efekcie pozwala jej to zrozumieć „clue” funkcjonowania rynku. Dzięki swojej wiedzy w dziedzinie celnej, pomaga w usprawnianiu procesów celnych we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach. Dokonuje podziału łańcucha dostaw na prostsze procesy i wynikające z nich współzależności. Pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych i nawarstwionych problemów w procesie celnym, to jej specjalność. Dowodem tego są pozytywne opinie oraz zaufanie Klientów krajowych i międzynarodowych, z którymi współpracuje od lat. W dynamicznie zmieniającej się sytuacji geopolitycznej – silnie skoncentrowana na tematyce Brexitu od strony praktycznej oraz operacyjnej.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie!

->  Spedytor wczoraj i dziś. Co się zmieniło?

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.