Autor: Anna Majowicz

PITD partnerem targów TransLogistica Poland!

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem instytucjonalnym 9. edycję targów TransLogistica Poland, która odbędzie się w EXPO XXI Warszawa w dniach 7-9 listopada br.

Co Cię czeka na targach TransLogistica Poland?

Przede wszystkim przegląd najwyższej jakości usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji i kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Dodatkowo zaprezentowane zostaną kompleksowe rozwiązania generujące oszczędności w firmie, ułatwiające zarządzanie ładunkiem, flotą pojazdów, paliwem czy czasem pracy kierowców.

UWAGA, NOWOŚĆ!

W tym roku na gości targowych czekać będzie salon Truck&Trailer – zupełnie nowa, dodatkowa hala targowa dedykowana wyłącznie pojazdom ciężarowym, ciągnikom siodłowym, naczepom, nowościom związanym z eksploatacją i zarządzaniem flotą pojazdów. Zgodnie ze wstępnymi szacunkami organizatorów, IX edycja targów TransLogistica Poland zapowiada się rekordowo: 3 hale targowe, 300 wystawców i nawet 10 000 uczestników z Polski, Europy i świata!

Wśród wystawców spotkać będzie można wiodące, światowe marki logistyczne, m.in.: Geodis, Asstra Associated, Dachser, DSV, Ewals Cargo, Geis, Hegelmann, LKW Walter, Mainfreight, Raben, DB Schenker, Arcese, Gebruder Weiss, Gruber Logistics oraz wiele, wiele innych.

Po raz pierwszy w historii targów TransLogistica Poland swoją ofertę zaprezentuje Port Szczecin Świnoujście. Nie zabraknie także przedstawicieli Portu Gdańsk, oraz portu Gdynia, który świętuje w tym roku 100-lecie istnienia i z tej okazji zapowiada liczne atrakcje na swoim stoisku.

Pełna lista wystawców dostępna jest tutaj.

Rejestracja odwiedzających otwarta – nie czekaj na ostatni moment, zarejestruj się już dziś!
Dla wszystkich osób, które reprezentują firmy produkcyjne, dystrybucyjne, sieci handlowe, lub zawodowo zajmują się logistyką, łańcuchem dostaw, transportem czy spedycją – wejście jest bezpłatne. Ze względu na duże zainteresowanie targami, organizatorzy zachęcają do rejestracji online już teraz (najpóźniej do 6 listopada 2022). Uwaga, po tym terminie rejestracja odwiedzających zostanie zamknięta i nie będzie możliwości zapisania się na tegoroczne targi.

->  Branża TSL w dobie spowolnienia gospodarczego


Targi TransLogistica REJESTRACJA


Targi Pracy oraz Plebiscyt Przyjazny Pracodawca TSL
Jak co roku, istotnym wydarzeniem towarzyszącym, jest IV edycja targów pracy – TransLogistica Jobs. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej właśnie branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Wydarzeniem towarzyszącym będzie także rozstrzygnięcie 7 edycji Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.