Autor: Anna Majowicz

PITD partnerem XXI Gali Logistyki, Transportu i Produkcji

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym XXI edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, organizowanej przez Eurologistics Media Group 17 listopada br. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji
PITD jest partnerem medialnym Gali Logistyki, Transportu i Produkcji

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji wchodzi w trzecią dekadę istnienia.

Lata pracy nad formułą wydarzenia sprawiły, że jesienne spotkanie jest już pozycją obowiązkową w kalendarzach menedżerów związanych z branżą TSL i produkcji. Rosnąca ilość gości przybywających corocznie do Warszawy świadczy nie tylko o sukcesie Gali, ale też o stale wzmacnianym znaczeniu Polski w skomplikowanej układance, jaką są globalne łańcuchy dostaw.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie ogłoszenie zwycięzców badania Operator Logistyczny Roku. Program ten jest jedyną tego typu inicjatywą, a ponieważ w roli recenzentów firm logistycznych stoją klienci, zdobycie „Logistycznego Oskara” jest prawdziwym powodem do dumy i motywuje do dalszego doskonalenia swoich działań. Już dziś wiemy, że do tegorocznej edycji badania zgłosiła się rekordowa ilość firm, zatem podczas ogłoszenia wyników czeka nas dużo emocji.

Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji poznamy także laureatów badań i konkursów:

– Supply Chain Designer – badanie Supply Chain Designer wyłania liderów we wdrażaniu idei twórczości menedżerskiej w przemyśle, handlu i usługach. Od 9 lat nagradzane są te rozwiązania i projekty, które wspomagają zarządzanie łańcuchem dostaw, poprawiają funkcjonowanie przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Do programu można zgłosić każdy zrealizowany pomysł znacząco wpływający na poprawę funkcjonowania łańcucha dostaw zrealizowany przez firmę handlową lub produkcyjną.

– Supply Chain Young Designer – badanie Supply Chain Young Designer to efekt współpracy Eurologistics Media Group i Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów. Ma ono na celu wyróżnienie najlepszych uczestników programu Top Young 100 w ramach którego studenci, rozwiązując w zespołach realne problemy biznesowe, pod opieką mentorów szkolą praktyczne umiejętności niezbędne w branży logistyki i łańcucha dostaw. Ocenie podlega merytoryka oraz możliwość wdrożenia wypracowanego rozwiązania do przedsiębiorstwa.

->  Dyskusja o usługach transgranicznych w Kownie

– Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji – to konkurs skierowany do firm, które tworzą innowacyjne rozwiązania, dające możliwość daleko idącej optymalizacji w obszarze operacyjnym. Od 17 lat Eurologistics Media Group nagradza wyróżniające się produkty i usługi wspierające pracę działów logistycznych i transportowych, które najbardziej przyczyniły się do podniesienia jakości usług oraz odnajdują się w świecie ciągłych zmian technologicznych (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, ekologia). W konkursie wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań. Zwycięzców z pośród nadsyłanych do redakcji projektów wybiera niezależna kapituła składająca się z się z ekspertów branży TSL w Polsce.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to jedyne wydarzenie, które łączy w sobie długą tradycję i niezwykły prestiż oraz gwarantuje możliwość nawiązania kontaktu z najważniejszymi osobami w branży TSL.

Zapraszamy do udziału!

Link do wydarzenia: https://www.galalogistyki.pl/

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.