Autor: Anna Majowicz

PITD PARTNEREM XXII GALI LOGISTYKI, TRANSPORTU I PRODUKCJI

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym XXII edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, organizowanej przez Eurologistics Media Group 30 listopada br. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji stanowi niepowtarzalną okazję do spotkania osób, dla których biznes to nie tylko cyfry, ale przede wszystkim relacje. Trudno zaś o lepsze miejsce do ich pielęgnowania niż uroczysty wieczór, w trakcie którego będziemy wspólnie świętować sukcesy, dyskutować o nadchodzących wyzwaniach oraz snuć plany rozwoju.

Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji poznamy laureatów badań i konkursów:

– Supply Chain Designer – badanie Supply Chain Designer wyłania liderów we wdrażaniu idei twórczości menedżerskiej w przemyśle, handlu i usługach. Od 10 lat nagradzane są te rozwiązania i projekty, które wspomagają zarządzanie łańcuchem dostaw, poprawiają funkcjonowanie przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Do programu można zgłosić każdy zrealizowany pomysł znacząco wpływający na poprawę funkcjonowania łańcucha dostaw zrealizowany przez firmę handlową lub produkcyjną.

– Supply Chain Young Designer – badanie Supply Chain Young Designer to efekt współpracy Eurologistics Media Group i Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów. Ma ono na celu wyróżnienie najlepszych uczestników programu Top Young 100. Ocenie podlega merytoryka oraz możliwość wdrożenia wypracowanego rozwiązania do przedsiębiorstwa.

– Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji – to konkurs skierowany do firm, które tworzą innowacyjne rozwiązania, dające możliwość daleko idącej optymalizacji w obszarze operacyjnym. Nagradzane są produkty i usługi wspierające pracę działów logistycznych i transportowych. Te, które najbardziej przyczyniły się do podniesienia jakości usług oraz odnajdują się w świecie ciągłych zmian technologicznych (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, ekologia). W konkursie wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań. Zwycięzców z pośród nadsyłanych do redakcji projektów wybiera niezależna kapituła składająca się z się z ekspertów branży TSL w Polsce.

->  Zostań partnerem debaty!

LOGISTYCZNE OSKARY

Program Operator Logistyczny Roku to unikatowe badanie, w którym wskazywane są firmy logistyczne zbierające najlepsze opinie wśród swoich klientów. Wejście na scenę po odbiór „logistycznego Oskara” to moment, który na zawsze pozostaje w pamięci i motywuje biznesowych liderów do dalszego doskonalenia działań swoich i swojej firmy. Laureatami ubiegłorocznej edycji programu byli: Raben Logistics Polska, Northgate Logistics oraz FM Logistic.

Logistyczne Oskary

Zapraszamy do udziału!

Link do wydarzenia: https://www.galalogistyki.pl/