Autor: Magdalena Puzyniak

Zapraszamy na szkolenie pt. „Praktyczne metody obliczania śladu węglowego”

Zapraszamy na szkolenie „Praktyczne metody obliczania śladu węglowego”, które odbędzie się już 07.12.2023, 10:00 – 12:00. Szkolenie poprowadzi Weronika Czaplewska, ekspertka ds. ESG i zarządzania śladem węglowym firm, organizacji, produktów i samorządów. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj. Cena szkolenia to tylko 499 zł (+VAT)! Promocja trwa do 04.12.2023.

ZAPISZ SIĘ

Po co obliczać ślad węglowy firmy?

Znalezienie się w czołówce rynkowej i pozyskiwanie inwestorów staje się coraz bardziej zależne od odpowiedzialnego podejścia do środowiska. Według badań, aż 72% przedsiębiorców dokładnie analizuje firmy pod kątem zrównoważonego rozwoju przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do wdrożenia rozwiązań ESG. Aby przyciągnąć młode talenty, warto zauważyć, że 94% pokolenia Z uznaje za istotne, aby firmy angażowały się w zrównoważony rozwój. Monitorując ślad węglowy, nie tylko przyczyniamy się do ochrony środowiska, ale również budujemy silniejszą pozycję na rynku i przyciągamy zaangażowanych partnerów biznesowych i młodych profesjonalistów.

Praktyczne metody obliczania śladu węglowego – informacje o szkoleniu

📅Data: 07.12.2023 , 10:00 – ok. 12:00
👩🏻‍🏫Trenerka: Weronika Czaplewska
💸Cena szkolenia: PROMOCJA! Do 04.12.2023 kup bilet za 499 zł + 23% VAT!
📍Miejsce Szkolenia: Szkolenie odbędzie się ONLINE

Czego dowiesz się na szkoleniu?

  • Definicja i znaczenie śladu węglowego.
  • Podstawowe terminy i metody pomiaru.
  • Rola Branży Transportowej, Analiza wpływu transportu na emisję gazów cieplarnianych. Przegląd danych dotyczących emisji w sektorze transportowym.
  • Przegląd metod obliczeń śladu węglowego.
  • Kategorie emisji i ich znaczenie dla transportu.
  • Przegląd obowiązujących regulacji i standardów dotyczących obliczeń śladu węglowego w transporcie. Przygotowanie do przyszłych zmian prawnych.
  • Przedstawienie dostępnych narzędzi i platform wspomagających obliczenia śladu węglowego.
  • Praktyczne przykłady użycia narzędzi w branży transportowej.
  • Case Studies: Studia przypadków zastosowania obliczeń śladu węglowego w przedsiębiorstwach transportowych. Najlepsze praktyki i wnioski z tych przypadków.
->  Podlaskie otwiera się na Kraje Bałtyckie

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat oraz kompendium wiedzy na temat obliczania śladu węglowego.

ZAPISZ SIĘ

Zaproszenie na szkolenie o metodach obliczania śladu węglowego prowadzone przez Weronikę Czaplewską.

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.