Autor: Kamil Zając

Raport zarobki kierowców – premiera już 30 marca, godz. 10:00

Zapraszamy na premierę już szóstej edycji raportu: „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Rynek pracy w branży TSL”, przygotowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego. Premierowe webinarium odbędzie się 30.03.2023, o godz. 10:00. ZAPISZ się już dziś!

Raport zarobki kierowców zawodowych

Premiera raportu o zarobkach kierowców

Zapraszamy na premierę już szóstej edycji raportu: „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Rynek pracy w branży TSL”. Rzadko się zdarza, żeby nasza prezes dr inż. Justyna Świeboda prowadziła webinarium – ale w zasadzie od 3 lat prowadzi TEN PROJEKT. O co chodzi? O premierę raportu – „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Rynek pracy w branży TSL”. Zawsze na spotkanie staramy się zaprosić kierowcę zawodowego. Tym razem zapraszamy Was na spotkanie z kate_truckdriverka – influencerką zza kierownicy.

Program spotkania

  • Jak Pakiet Mobilności wpłynął na zarobki kierowców?
  • Jak wygląda zawód kierowcy okiem kobiety kierowcy?
  • Jakie narzędzia wspierają zawód kierowcy zawodowego?
  • Jakie są trendy w zatrudnieniu w branży TSL?

Zaproszeni goście

Partnerzy raportu

Raport został przygotowany przez Polski Instytut Transportu Drogowego. Partnerami raportu są: Webfleet, Transcasch Kancelaria, Faz drivers, Trans.eu. Partner merytoryczny – Michael Page.

Nie czekaj zapisz się już dziś na PREMIERĘ 30 marca

Podczas premiery będzie możliwość pobrania BEZPŁATNEGO raportu: „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Rynek pracy w branży TSL”.

->  Transport samochodowy przewozi najwięcej
Raport zarobki kierowców zawodowych