Autor: Magdalena Puzyniak

Zapraszamy na szkolenie “Jak uniknąć kosztownych kar przy zatrudnianiu obcokrajowców w 2023?”

Szkolenie "Jak uniknąć kosztownych kar przy zatrudnianiu obcokrajowców w 2023?"
ZAPISZ SIĘ! https://app.evenea.pl/event/869504-18/

ZAPISZ SIĘ!

Zapraszamy na szkolenie „Jak uniknąć kosztownych kar przy zatrudnianiu obcokrajowców w 2023?”, które odbędzie się już 14 marca ONLINE!

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Poruszymy takie tematy jak:

1. Zatrudnianie kierowców z Polski i UE

 • Wymagane dokumenty dla kierowcy zawodowego
 • Wymagane dokumenty dla kierowcy zawodowego z UE zatrudnionego w Polsce
 • Sankcje za brak spełnienia wymagań

2. Zatrudnianie kierowców z Państw trzecich

 • Wymogi dla obywateli Państw trzecich w celu zatrudnienia jako kierowca w PL

3. Zatrudnianie kierowców z Ukrainy

 • Podstawowe wymogi
 • Terminy załatwiania spraw
 • Nowe regulacje po nowelizacji ustawy wojennej

4. Zmiany wpływające na wynagrodzenia kierowców za przewozy

 • Pakiet mobilności
 • Kogo dotyczą przepisy o delegowaniu, a kto jest wyłączony?
 • Czy nowe przepisy zwiększą wynagrodzenie kierowców?

5. Zmiana definicji bazy eksploatacyjnej

6. Pakiet Mobilności – planowane zmiany przepisów w 2023 r.

Czas szkolenia:

09:00- 13:00

Cena obejmuje:

 1. uczestnictwo w zajęciach szkoleniowych,
 2. materiały szkoleniowe,
 3. zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Szkolenie poprowadzą:

Lucica Kucharec

Aplikantka radcowska w TC Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k., absolwentka prawa oraz prawa w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Prowadzi kompleksową obsługę klientów zagranicznych w zakresie odzyskiwania należności na drodze sądowej. Biegle zna język rumuński, w tym prawniczy. Posługuje się również językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Paweł Łazarewicz

Radca prawny w TC Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie dochodzenia należności pieniężnych w postępowaniu sądowym w szczególności w sprawach związanych z prawem transportowym. Ekspert w zakresie opiniowania warunków umów przewozu (zleceń transportowych), wystawiania oraz dochodzenia zapłaty kar umownych za nienależyte wykonywanie umów przewozu.

->  Raport Mobility 2032 – czy jesteś gotowy? Premiera
Jak uniknąć kosztownych kar

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.