Autor: Magdalena Puzyniak

SZKOLENIE: Wielokulturowość kierowców – efektywna współpraca i zarządzanie

Zatrudniasz obcokrajowców? Sprawdź jak zadbać o efektywną komunikację! W dzisiejszym dynamicznym świecie transportu, wielokulturowość w zespole kierowców jest normą. Wykorzystując wiedzę o danej kulturze osiągamy wyższe wyniki sprzedażowe, kreujemy bardziej efektywny zespół oraz budujemy silniejsze relacje z partnerami. To wpływa pozytywnie na każdy aspekt prowadzenia biznesu.
Zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Ellina Lolis – ekspertka w dziedzinie różnic międzykulturowych i doradczyni do spraw prowadzenia biznesu w środowisku wielokulturowym.

ZAPISZ SIĘ!

Wielokulturowość w branży transportowej

Forma szkolenia – ONLINE
Kiedy? 17.10.2023 (wtorek) 10:00 -14:00
Prowadząca: Ellina Lolis – dyrektor zarządzającą Maszoński Logistic
PROMOCJA! Do 09.10 możesz nabyć bilet za 199 zł (+VAT)
*Część środków ze szkolenia będzie przekazana na cele dobroczynne!

Cena promocyjna szkolenia to tylko 199 zł (+VAT)!

Co zyskasz?

Głównym celem tego szkolenia jest zrozumienie wpływu różnic kulturowych na zachowanie zagranicznych kierowców oraz rozwijanie umiejętności, które umożliwią efektywną komunikację i owocną współpracę z nimi. To szkolenie jest przeznaczone nie tylko dla managerów, koordynatorów transportu i specjalistów ds. HR, ale także dla każdej osoby, która pracuje w wielokulturowym środowisku lub interesuje się tematyką zarządzania różnorodnością kulturową w miejscu pracy.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Po szkoleniu otrzymasz kompendium wiedzy oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie poprowadzi Ellina Lolis

Ekspertka i doradczyni do spraw prowadzenia biznesu w środowisku wielokulturowym. Menedżerka o pochodzeniu wielokulturowym i mówiąca biegle w trzech językach: polskim, angielskim, rosyjskim oraz swobodnie posługująca się językiem francuskim. Od początku swojej kariery związana jest z branżą logistyczną. Doświadczenie zdobywała jako menedżerka i liderka na rynkach Bliskiego Wschodu, Polski, Rosji i krajów byłej WNP. Zrealizowała wiele międzynarodowych projektów, współpracując z przedstawicielami różnych narodowości oraz zarządzała licznymi zespołami wielokulturowymi.

Zachęcamy do obejrzenia webinaru przed szkoleniem.
->  Kary i mandaty w 2022 roku, wynikające z Pakietu Mobilności
Szkolenie: Wielokulturowość kierowców - efektywna współpraca i zarządzanie