Autor: Anna Majowicz

TRENDOWNIA 2023 – PITD partnerem medialnym konferencji

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym konferencji TRENDOWNIA 2023 organizowanej przez Eurologistics Media Group 19-20 kwietnia br. w Hotelu Copernicus w Toruniu.

Dla naszych czytelników mamy 15% zniżki na udział w tegorocznej Trendowni. Przy rejestracji wystarczy wpisać kod rabatowy:  PITD-TR23

TRENDOWNIA 2023 – REJESTRACJA

Trendowania2023

TRENDOWNIA, to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Doskonaląc elastyczność i zwinność zarządzania firmami przez niemal trzy kryzysowe lata, staliśmy się w biznesie bardziej odporni i niezwykle zaradni w obliczu doraźnych problemów. Tym bardziej z dużą nadzieją powinniśmy patrzeć na obecne problemy, angażując się w innowacyjny rozwój naszych firm.

W listopadzie ub.r. przekroczyliśmy liczbę ośmiu miliardów ludzi na naszej planecie. To kolejne wyzwanie, które zmusza przedsiębiorców do utrzymywania światowej gospodarki na niezwykle wydajnym poziomie. Czy doświadczenia jakie producenci i logistycy zdobyli w ostatnich latach kryzysowych ułatwią gospodarce przejście przez obecne turbulencje? Czy pomysł, aby w obliczu pandemii zwrócić się po pomoc do zaawansowanych technologii, sprawdzi się również w kryzysie energetycznym? Jak z problemami niedoboru surowców, komponentów i rąk do pracy radzili sobie inni w ostatnich latach i jakie mają pomysły na jutro?

Na powyższe pytania znacznie łatwiej znaleźć odpowiedzi poznając opinie i doświadczenia ekspertów. A tych na Trendowni nie zabraknie!

Liderzy branży poruszą wiele tematów:

• Jak zarobić na wschodniej granicy Polski?
• Podróż do Zero Emisyjności w transporcie towarowym.
• To jest Twoje bezpieczeństwo – przejmij nad nim kontrolę.
• Zarządzanie łańcuchem energetycznym – doświadczenia, oszczędności, wyzwania, blackouty, ESG, opłacalny odzysk.
• Automatyzacja magazynów w obliczu niepewności.
• Nowa generacja mobilnych komputerów dotykowych Zebra.
• Innowacje w budownictwie magazynów i obiektach
• 24 lokalizacje, 14 krajów, 1 cel.
• Przyszłość branży transportowej.
• Wielkie wymieranie zaufania.
• Dlaczego ludzie są bystrzy, czyli komu sztuczna inteligencja zabierze pracę, a komu nie.

->  Potencjał transportu intermodalnego

Wejdź na stronę www.trendownia.pl, dowiedz się więcej, i zobacz obsadę tegorocznej sceny. Zapoznaj się z programem i zgłoś udział w wydarzeniu. Zapraszamy!

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.