Autor: Anna Majowicz

Walne Zgromadzenie Członków Klastra Luxtorpeda 2.0 połączone z wizytą studyjną na terminalu w Małaszewiczach

Polski Instytut Transportu Drogowego wziął udział w tegorocznym Walnym Zgromadzeniu Członków Klastra Luxtorpedy 2.0 – skutecznego i wiarygodnego podmiotu reprezentującego sektor rynku transportowego, skupiającego największe przedsiębiorstwa branży w Polsce.

Podczas spotkania, które miało miejsce w Terespolu, członkowie Klastra omówili cele, strategię działania oraz plan wydatków na kolejny rok pracy zespołu.

Przedstawiciele Polskiego Instytutu Transportu Drogowego mieli okazję zaprezentować założenia najnowszego raportu PITD o transporcie intermodalnym w Polsce, którego premiera odbędzie się na przełomie września/października br.

Tegoroczne Walne Zgromadzenie Członków Klastra połączone zostało z wizytą studyjną na terenie terminala intermodalnego w Małaszewiczach. Jak zaznacza Mateusz Izydorek, dyrektor biura Klastra Luxtorpedy 2.0, jest to dobra forma, łącząca aspekty związane z formalną działalnością Klastra z elementami edukacyjnymi, dla przedstawicieli firm członkowskich.

– Terminal w Małaszewiczach jest jednym z kluczowych, jeśli chodzi o strategiczne znaczenie w rozwoju transportu intermodalnego na terenie naszego kraju. Na co dzień mamy do czynienia głównie z teorią, dlatego niezwykle cenna jest możliwość obserwacji praktycznych sposobów działania, ponieważ uwidacznia nam to zależności oraz wyzwania przed jakimi stoimy w tej dziedzinie. Tym bardziej cieszę się, że mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak funkcjonowanie terminal PKP Cargo w Małaszewiczach – podsumowuje spotkanie Mateusz Izydorek, dyrektor biura Klastra Luxtorpedy 2.0.

->  Raport GUS podsumował polski transport w 2021 roku

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.