Autor: Anna Majowicz

Wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim zapraszamy do badania rynku pracy kierowców

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Polskim Instytutem Transportu Drogowego zapraszają do udziału, którego wyniki pozwolą na wypracowanie przesłanek i rekomendacji pozwalających na poprawę warunków pracy w branży transportowej, również w sferze relacji np. kierowca-pracodawca.

Dlaczego Państwa głos jest tak ważny? 

Efektem badania będzie raport, z którego wnioski zostaną przekazane organom decyzyjnym mającym wpływ na poprawę warunków prowadzenia działalności przez firmy transportowe. Pozyskane informacje posłużą do opracowania nowych rozwiązań w zakresie zarządzania jak i podejścia do pracowników wykonujących zawód kierowcy.

Badanie ma charakter anonimowy. Wypełnienie kwestionariusza ankiety zajmie kilka minut.

Autorzy badania przygotowali dwa oddzielne formularze, wybierz ankietę, która zgodna jest z twoim profilem zawodowym:

Ankieta dla firm:

Kwestionariusz ankiety adresowany do przedsiębiorstw (zarządzających, właścicieli, pracowników) świadczących usługi transportu drogowego towarów

Przejdź do ankiety dla pracodawców i firm


Ankieta dla kierowców:

Kwestionariusz adresowany do kierowców pracujących w transporcie drogowym na samochodach powyżej 3,5 t.

Przejdź do ankiety dla kierowców

Celem ankiety jest zebranie opinii związanych z następującymi zagadnieniami:
I.    Rynek pracy kierowców zawodowych w Polsce
II.    Kształtowanie relacji kierowca-pracownicy centrów logistycznych i magazynów
III.    Kształtowanie relacji kierowca-pracodawca
IV.    System informacyjny w przedsiębiorstwie

Zachęcamy do udziału, bo w ten sposób możemy przyczynić się do poprawy sytuacji na rynku pracy w branży transportowej. 

->  PITD o e-CMR na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Transportu Drogowego

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.