Zaproszenie na debatę

0
Autor: Anna Majowicz

Polski Instytut Transportu Drogowego zaprasza na debatę „Integracja globalnych łańcuchów dostaw – monitorowanie przesyłek e-commerce na Nowym Jedwabnym Szlaku”

czwartek, 28.01.2021
⏰ godz. 14:00-15:00

REJESTRACJA

Ustawiczny wzrost rynku e-commerce, a także uwarunkowania biznesowe pomiędzy operatorami logistycznymi, przewoźnikami, nadawcami i odbiorcami, przewidują przewóz towarów transportem kolejowym z Chin do Polski, a następnie ich dystrybucję z wykorzystaniem transportu drogowego i lotniczego w całej Europie – w ramach tzw. Nowego Jedwabnego Szlaku. Problemem praktyki biznesowej, jest sposób przeprowadzenia procesu monitorowania przesyłek w kanale e-commerce, wzdłuż Nowego Jedwabnego Szlaku, jak również integracji systemowej i informacyjnej partnerów w łańcuchu dostaw, którzy są interesariuszami procesu monitorowania przesyłek. Na ten problem odpowiadają prace badawczo-rozwojowe realizowane w ramach międzynarodowego projektu PLANET. Celem niniejszej debaty jest identyfikacja potrzeb biznesowych globalnych łańcuchów dostaw w zakresie e-commerce oraz wskazanie możliwości ich rozwiązania.

PROWADZĄCY:

Mateusz Izydorek, Dyrektor Klastra Luxtorpeda 2.0


UCZESTNICY:

Maria Komorowska, International Product Manager Poczta Polska S.A.
Marek Wróbel, Process Manager Poczta Polska S.A.
Adam Koliński, Starszy Specjalista ds. rozwoju logistyki Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania
Małgorzata Kirchner, Kierownik Działu Sprzedaży i Komercjalizacji Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania

Serdecznie zapraszamy!

LINK DO REJESTRACJI:

https://app.livestorm.co/polski-instytut-transportu-drogowego/integracja-globalnych-lancuchow-dostaw-monitorowanie-przesylek-e-commerce-na-nowym-jedwabnym-szlaku?type=detailed

->  Zaproszenie na debatę