Autor: Bartłomiej Drążkiewicz

Zarobki kierowców zawodowych w Polsce 2023 – debata i premiera raportu

W 2023 roku istotnym elementem było wprowadzenie kolejnych przepisów Pakietu Mobilności oraz Ustawy o delegowaniu kierowców w transporcie drogowym. Czy te zmiany poprawiły sytuację kierowców? Jakie obowiązki nałożyły na ich pracodawców?

Już 11 kwietnia 2024 roku o 10:00 odbędzie się rozmowa specjalistów na temat rynku pracy kierowców zawodowych w Polsce.

Co roku przygotowujemy razem z Wami raport, abyśmy razem badali szczegóły tego rynku. Rozmowa będzie oscylować wokół najnowszego raportu PITD o zarobkach kierowców i stanie infrastruktury parkingowej w Europie.

🚚 Jakie warunki pracy mają kierowcy?

Czy wiesz, jak wygląda codzienna rzeczywistość osób zawodowo prowadzących pojazdy? Przyjdź i poznaj z bliska ich doświadczenia!

🤔 Co oferują im pracodawcy?

Chciałbyś dowiedzieć się, jakie benefity oferują pracodawcy kierowcom? Czy naprawdę mają dostęp do korzystnych warunków zatrudnienia?

🛣️ Czy praca kierowcy staje się bezpieczniejsza?

Bezpieczeństwo na drodze to kwestia kluczowa dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przyjrzymy się, czy sytuacja ulega poprawie, czy też wymaga dalszych działań.

🅿️ Jakiej jakości jest infrastruktura parkingowa?

Parkingi dla ciężarówek i warunki odpoczynku to nieodłączne elementy życia kierowców. Czy infrastruktura spełnia ich oczekiwania?

Dołącz do naszego wydarzenia!

Zapraszamy Cię na debatę, gdzie omówimy najważniejsze wnioski z raportu o zarobkach kierowców zawodowych w 2023 roku!

W debacie wezmą udział:

🔹 Agnieszka Szwaj – regional marketing manager w Webfleet,

🔹 dr inż. Justyna Świeboda – prezes Polskiego Instytutu Transportu Drogowego,

🔹 Marcin Woźny – kierownik floty w TVM Transport & Logistics,

🔹 Dorota Tobór – kierowczyni zawodowa,

🔹 Dagmara Trusewicz – prezes fundacji Truckers Life.

🔹 Rozmowę poprowadzi Artur Olejniczak, PR manager w Wyższej Szkole Logistyki.

Jakie pytania chcesz zadać naszym ekspertom?

Dołącz do naszej dyskusji i dowiedz się więcej o realiach pracy kierowców zawodowych oraz oczekiwaniach branży transportowej!

grafika ozdobna

Partnerami wydania są: Webfleet oraz TC Kancelaria.

Partnerem jest FAZ Drivers.

Merytorycznie wsparły go: Truckerslife oraz TLP.

->  Via Carpatia coraz dłuższa

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.