Autor: Justyna Świeboda

Zarobki kierowców zawodowych w Polsce – zaproszenie na debatę

Zapraszamy do udziału w oficjalnej premierze raportu – „Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Nowoczesne technologie dla kierowców i przewoźników”. To już V edycja raportu o zarobkach kierowców zawodowych przygotowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

Co nowego w raporcie o zarobkach kierowców zawodowych?

Jest to najbardziej wyczekiwana premiera raportu dla całej branży #TSL. W raporcie znajdą Państwo informacje na temat zarobków kierowców w 2021 roku. Przedstawiono dwa punkty widzenia – kierowców i pracodawców. W tej publikacji znajdą Państwo informacje na temat aplikacji, z których najczęściej korzystają kierowcy zawodowi. W raporcie umieszczono również narzędzia dla przewoźników, które pomagają w codziennej pracy. Większość kierowców lubi swoją pracę, i to nie ze względu na wysokie zarobki. Kluczowym elementem, jest również Pakiet Mobilności, którego zapisy od 2022 roku wprowadziły zmiany w naliczaniu wynagrodzeń kierowców. Więcej informacji znajdziesz w raporcie, który będzie dostępny 07.04.2022 na naszej stronie.

Debata ekspercka organizowana przez Polski Instytut Transportu Drogowego

Z naszymi ekspertami porozmawiamy o głównych wnioskach z raportu, a także o wyzwaniach z jakimi mierzą się na co dzień. Zastanowimy się jakie czynniki mają największy wpływ na ich wysokość wynagrodzenia. Czy kierowcy lubią swoją pracę, a jeśli tak to dlaczego?

Od wielu lat borykamy się z problemem braku kierowców zawodowych na rynku. Czy jest jakiś „złoty środek” na ich brak? Co możemy zrobić? A co z nowymi technologiami? W jaki sposób pomagają w ich codziennej pracy? Jakie są najważniejsze korzyści? Czy wiesz ile czasu potrzeba na znalezienie kierowcy do pracy? M.in. o tym porozmawiają nasi eksperci, tj:

  • Agnieszka Szwaj, Marketing Manager Poland & EE w Webfleet Solutions,
  • dr inż. Justyna Świeboda, Prezes Zarządu w Polski Instytut Transportu Drogowego,
  • oraz Paweł Pokrywka, Pełnomocnik Zarządu w Transkap.

Spotkanie poprowadzi Artur Olejniczak – Kierownik Działu Marketingu w Wyższa Szkoła Logistyki.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona!

->  SZKOLENIE: Wielokulturowość kierowców - efektywna współpraca i zarządzanie

ZAPISZ MNIE!

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.