Zarobki kierowców zawodowych w polskim transporcie [ANKIETA]

0
Autor: Anna Majowicz

Mija rok od publikacji raportu Polskiego Instytutu Transportu Drogowego ,,Wynagrodzenia i sytuacja kierowców zawodowych”. Kwestia wynagrodzeń w transporcie to temat nieustannych dyskusji. Mając na uwadze obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19 oraz przebyty lockdown, jesteśmy zobligowani do tego, aby sprawdzić, czy na przestrzeni ostatniego roku sytuacja finansowa badanej przez nas grupy zawodowej zmieniła się. Oprócz informacji uzyskanych od kierowców zawodowych, chcemy przeanalizować również informacje płynące od pracodawców. 

Dlaczego Państwa głos jest tak ważny? 

Pozyskane informacje pozwolą na wypracowanie przesłanek i rekomendacji pozwalających na poprawę warunków pracy w branży transportowej, również w sferze relacji kierowca-pracodawca. Nasze badania co roku budzą ogromne zainteresowanie. Wypełnij ankietę i udostępnij dalej wśród swoich pracowników czy pracodawców. Wyniki pojawią się już wkrótce na naszej stronie.

Badanie ma charakter anonimowy. Wypełnienie kwestionariusza ankiety zajmie kilka minut. Autorzy badania przygotowali dwa oddzielne formularze, wybierz ankietę, która zgodna jest z twoim profilem zawodowym:

Ankieta dla kierowców:

Kwestionariusz adresowany do kierowców pracujących w transporcie drogowym:

ANKIETA DLA KIEROWCÓW

Ankieta dla pracodawców: 

Kwestionariusz ankiety adresowany do właścicieli przedsiębiorstw świadczących usługi transportu drogowego:

ANKIETA DLA PRACODAWCÓW

->  Dostawy OOH integralną częścią e-commerce