Autor: Anna Majowicz

Zmiana zarządu PITD

W tym roku mijają 4 lata od powstania Polskiego Instytutu Transportu Drogowego. Był to czas, w którym udało się zrealizować wiele ważnych projektów, uczestniczyć w niezliczonych inicjatywach czy wydarzeniach i organizować wiele własnych. To wszystko dzięki współpracy ze wspaniałym zespołem zaangażowanych osób, ale również dzięki świetnym ekspertom branży TSL i profesjonalistom, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą po to, aby polski transport mógł rozwijać się jeszcze prężniej.

A choć nazwa naszej organizacji sugeruje, że w polu naszego zainteresowania znajduje się wyłącznie pewien wycinek, bo transport drogowy, to praktyka pokazała, że wcale tak nie jest. Odważnie weszliśmy w inne gałęzie m.in. transport intermodalny, ale również różne obszary logistyki w ogóle, w tym wiele zagadnień związanych z nowymi technologiami i cyfryzacją (m.in. działania na rzecz e-CMR).

Osiągnęliśmy pewien etap rozwoju organizacji, w którym trzeba podjąć ważne decyzje. Tym samym z końcem czerwca zdecydowałem o rezygnacji z pełnienia funkcji prezesa zarządu, a pałeczkę przekazać dr Justynie Świebodzie, która współpracuje z Instytutem od przeszło półtora roku, zna organizację i jej otoczenie, a ja jestem przekonany, że świetnie poprowadzi naszą organizację – pierwszy polski think-tank branży TSL – w kierunku dalszej realizacji misji jaka przyświeca PITD od samego początku.

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że z dniem 1. lipca 2021 r. funkcję prezesa zarządu Polskiego Instytutu Transportu Drogowego pełni dr Justyna Świeboda. Gratulacje i powodzenia!

Marcin Wolak

->  Trójstronna umowa szkoleniowa, czyli propozycja PITD

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.