Autor: Magdalena Puzyniak

SZKOLENIE Zmiany w wynagrodzeniach kierowców od 09.2023 – jak je wdrożyć?

Zapraszamy na szkolenie „Zmiany w wynagrodzeniach kierowców od 09.2023 – jak je wdrożyć?”

Zmiany w wynagrodzeniach kierowców międzynarodowych nadejdą już we wrześniu 2023 r.

Czy wiesz, że od września 2023 wchodzą zmiany w wynagrodzeniach dla kierowców międzynarodowych? 
Czego konkretnie będą dotyczyć? W jaki sposób powinieneś je wdrożyć? Jakie inne zmiany w przepisach pojawią się w najbliższym czasie?

Forma szkolenia – ONLINE
Kiedy? 23.08.2023 (środa) 10:00 -13:00
Prowadzący: Łukasz Włoch i Mateusz Włoch
PROMOCJA! Do 15.08.2023 możesz nabyć bilet za 399 zł (+VAT)

Po szkoleniu otrzymasz kompendium wiedzy oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Agenda:

Zmiany w wynagrodzeniach kierowców międzynarodowych (wrzesień 2023)
•Wirtualne diety po nowemu
•Dwa terminy wynagrodzeń
•Zwrot kosztów (noclegi, sanitariaty)
•Pozostałe (umowy cywilnoprawne, b2b)

Przygotowanie na zmiany w 2024 roku
•Przeciętne prognozowane wynagrodzenie
•Płaca minimalna

Co jeszcze nowego w przepisach?
•Kontrole organizacji powrotów kierowców oraz odpoczynków tygodniowych

Aktualna sytuacja dot. nowych tachografów
•Obowiązek wymiany tachografów
•Nowe karty i obowiązki kierowców
•Zdalne pobieranie danych przez inspekcję
•Tachografy przejściowe

Szkolenie poprowadzą:

Łukasz Włoch

Główny Ekspert ds. Analiz i Rozliczeń
Ekspert w zakresie kontroli i rozliczania czasu pracy. Autor licznych artykułach m.in. dla Rzeczpospolitej, Dziennika Gazety Prawnej, a także dla czasopism branżowych takich jak Transport Manager, czy TSL Biznes. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również w trakcie szkoleń i konferencji, przekazując praktyczne wskazówki dla sektora TSL.

Mateusz Włoch

Ekspert ds. rozwoju i szkoleń
Uczestnik spotkań CORTE oraz Tachograf Forum, a także członek zespołu projektowego, pracującego nad rozwojem oprogramowania i sprzętu firmy INELO. Ekspert do spraw znajomości i wdrażania oprogramowania 4Trans®. Do jego głównych zadań należy przeprowadzanie wdrożeń i szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Ponadto szkoli takie instytucje, jak PIP, ITD, czy zagraniczne służby kontrolne. Autor licznych artykułów merytorycznych w prasie branżowej i wystąpień w radiu oraz telewizji.

ZAPISZ SIĘ!

->  Zaproszenie na debatę

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.