O nas

Polski transport króluje na europejskich drogach. Obsługujemy niemal 30% transportu międzynarodowego i 17% wszystkich przewozów w UE. Tutaj nie ma nam równych. W kraju rozwija się infrastruktura. Otwierają się kolejne szanse i możliwości związane z ciągłymi inwestycjami w porty morskie, lotniska, ale i centra logistyczne czy huby i terminale przeładunkowe. Polska ma nie tylko ambicje, ale i realne możliwości, by nadal się w tym sektorze rozwijać i zdobywać kolejne pola na logistycznej mapie świata.

Jesteśmy po to, aby wspierać polską branżę transportową na wielu płaszczyznach.
RAPORTY I OPINIE EKSPERCKIE

Prowadzimy działalność popularyzatorską zagadnień związanych z branżą transportową, poprzez badania i analizy, wydawanie rekomendacji, doradztwa oraz wydawania publikacji.

KIEROWCY ZAWODOWI

Promujemy zawód kierowcy aut ciężarowych, ale także rekomendujemy i wspieramy programy kształcenia i podnoszenia kwalifikacji kandydatów na kierowców.

SZKOLENIA

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla firm transportowych, jak i osób, które chcą podnieść kwalifikacje zawodowe. Oferta kursów obejmuje różne rodzaje szkoleń, których zakres tematyczny z pewnością wzbogaci wiedzę osób działających w branżach związanych z transportem oraz spedycją towarów.

KONFERENCJE I DEBATY EKSPERCKIE

Promujemy przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy. Działamy na rzecz podnoszenia świadomości społeczeństwa na temat branży transportowej i jej znaczenia dla gospodarki. Organizujemy konferencje oraz debaty z uczestnictwem ekspertów i praktyków cenionych w branży TSL.

Nasza misja

Wspieranie polskiej branży transportu drogowego w rozwoju, w cyfrowej transformacji i budowaniu trwałej przewagi konkurencyjnej w Europie.

Skontaktuj się z nami

Staramy się odpowiadać w ciągu godziny, jeżeli trwa to dłużej prosimy o telefon.

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.