Partnerzy

Współpracujemy z portalem branżowym IntermodalNews. Na stronie partnera znajdą Państwo wiadomości, wywiady oraz komentarze dotyczące głównie transportu intermodalnego, a także Nowego Jedwabnego Szlaku. Publikacje naszych ekspertów znajdą Państwo w zakładce „Transport drogowy i Logistyka” – zapraszamy na stronę.

Współpracujemy z portalem branżowym NaKolei. Na stronie partnera znajdą Państwo wiadomości, wywiady, filmy oraz komentarze dotyczące głównie transportu kolejowego (towarowego i pasażerskiego).  Publikacje naszych ekspertów znajdą Państwo na stronie głównej.

Współpracujemy z portalem branżowym trans.INFO. Na stronie partnera znajdą Państwo wiadomości, wywiady oraz filmy  dotyczące branży TSL.  Publikacje naszych ekspertów znajdą Państwo na stronie głównej.

Współpracujemy z portalem branżowym Raport Kolejowy. Na stronie partnera znajdą Państwo wiadomości, wywiady oraz komentarze dotyczące głównie transportu kolejowego towarowego i pasażerskiego. Publikacje naszych ekspertów znajdą Państwo na stronie głównej oraz kwartalniku „Raport Kolejowy”.

Współpracujemy z portalem branżowym Eurologistics. Na stronie partnera znajdą Państwo wiadomości na temat szeroko rozumianej branży TSL. Publikacje naszych ekspertów znajdą Państwo w magazynie Eurologistics, który jest wydawany co dwa miesiące.

Współpracujemy z podmiotem reprezentującym sektor rynku transportu kolejowego – Klastrem „Forum na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Luxtorpeda 2.0”. Klaster podejmuje liczne działania na rzecz kształtowania polityki transportowej Państwa. Wraz z Klastrem podejmujemy wspólne działania, tj. wydajemy raporty, opiniujemy dokumenty strategiczne, bierzemy czynny udział w procesie legislacyjnym oraz organizujemy wydarzenia branżowe. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie partnera.

Współpracujemy z GlobKurier.pl, który jest operatorem logistycznym umożliwiającym wysyłkę kopert, paczek, palet i innych przesyłek do ponad 192 krajów na świecie. Serwis GlobKurier.pl umożliwia zamówienia i porównanie ofert wysyłki 50 największych firm kurierskich i transportowych, tj. Poczta Polska, DPD, DHL, InPost, FedEx, TNT, UPS czy GLS. Wraz z GlobKurier.pl podejmujemy wspólne działania, tj. wydajemy raporty czy organizujemy wydarzenia branżowe.

Truckers Life jest organizacją non – profit działającą w branży transportu drogowego. Ich działania są skierowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie kierowców zawodowych. Budują siłownie zewnętrzne przy największych parkingach, stacjach paliw, serwisach samochodowych i Miejscach Obsługi Podróżnych w całej Polsce oraz za granicą, aby umożliwić kierowcom aktywny wypoczynek w trakcie przerwy w podróży. Razem z Fundacją Truckers Life prowadzimy działania by zwiększyść świadomość na temat zawodu kierowcy.

Współpracujemy z portalem etransport.pl, które jest źródłem wiedzy branży TSL . Na stronie partnera znajdą Państwo informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy oraz  największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników.

Czasopismo Logistyka a Jakość to pełna koncentracja na zarządzaniu łańcuchem dostaw i zaangażowani menedżerowie współtworzący z redakcją każdy numer. Na stronie partnera www.laj.pj znajdą Państwo uzupełnienie merytoryki czasopisma o codzienną dawkę najświeższych wiadomości z rynku.

Transport Manager jest ogólnopolskim dwumiesięcznikiem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej transportem drogowym w firmach z sektora TSL. Redakcja organizuje ogólnopolskie konferencje i wydarzenia online dla tej branży, prowadzi portal internetowy, a TM jest dostępny w formie aplikacji na tablety i smartfony. Pismo ma biznesowy charakter i skupia się głównie na zarządczych, prawnych, finansowych, technicznych i ekonomicznych aspektach prowadzenia działalności transportowej. Czytelnikami są osoby decyzyjne odpowiedzialne za zarządzanie, procesy zakupowe, wdrażanie nowych technologii i optymalizację kosztów w firmach transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

Logistics Manager to czasopismo agregujące treści o charakterze globalnym, koncentrując się jednocześnie na kluczowych dźwigniach pozwalających projektować i transformować współczesną logistykę. Współpraca z globalnymi autorytetami i instytucjami, takimi m.in. jak Stratfor, Armstrong & Associates, Coface, EFT, PwC czy Supply Chain Logistics Group pozwala nam tworzyć bezprecedensową na polskim rynku platformę wiedzy logistycznej, unikatowy periodyk dla menedżerów i decydentów łańcucha dostaw, chcących kształtować swój biznes i procesy w przewidywalny, ale i plastyczny sposób. Tytuł nierzadko wykracza poza aktualność, opisując najnowsze trendy zarządcze oraz rozwiązania z zakresu inteligentnych technologii, sięga prognozami po łańcuchy i logistykę jutra.

Obserwator Logistyczny to jeden z największych portali logistycznych w Polsce, gdzie znajdą Państwo informacje logistyczne z całego świata. Często z jego bardzo egzotycznych zakątków.

Media Logistyka to wiedza o logistyce, transporcie, e-gospodarce i magazynowaniu. Aktualności, raporty i analizy, wydarzenia, relacje z konferencji, porady i opinie. W skład grupy wydawniczej Media Logistyka wchodzą: portal Logistyka.net.pl, czasopismo Logistyka, podcast ,,Obok logistyki”, E-BIT platforma szkoleń oraz biblioteka logistyka.

Skontaktuj się z nami

Staramy się odpowiadać w ciągu godziny, jeżeli trwa to dłużej prosimy o telefon.

Subskrybuj nasz NEWSLETTER!

Otrzymuj powiadomienia o nowościach wprost na swoją skrzynkę pocztową!

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Zapisując się na pobranie raportu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, przez Polski Instytut Transportu Drogowego, dalej jako „Administrator” w celach marketingowych oraz oświadczam, że jestem zainteresowany otrzymaniem informacji o aktualnych produktach i ofertach Administratora, tym samym wyrażając zgodę na przesyłanie przez Administratora na podane dane kontaktowe informacji handlowych, w szczególności w zakresie obejmującym kontakt drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polski Instytut Transportu Drogowego. Dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do wysłania raportu, a w razie wyrażenia przez Państwa zgody, dane te będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. skontaktowania się i przekazania informacji o ofertach i produktach Polski Instytut Transportu Drogowego lub partnerów raportu, tj. Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o., Transcash.eu S.A. oraz Trans.eu S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania raportu. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności na stronie www.pitd.org.pl, kontakt mailowy: instytut@pitd.org.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Instytut Transportu Drogowego oraz partnerów moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.